Sea to summit Frontier Ultralight Set příborů - Dlouhá Lžíce & Spork

Novinka Lightweight
30 korun do věrnostního systému pro další nákup

Cena
609 Kč

Výrobce
Sea to summit

Kód produktu
7786

Ihned k odeslání - Zboží objednané do 11 hodin odesíláme ještě ten den. Doručení běžně bývá do druhého dne.
ks

Sea to summit Frontier Long Spoon a Long Spork jsou ideální pro kempování díky své lehkosti a multifunkčnosti. Skládací design usnadňuje jednoduchý transport a s adaptérem rozšiřují použití od salátů po grilované pokrmy. Vyrobena z odolného leteckého hliníku, nabízí trvanlivost a lehkost s promyšleným designem, který zlepšuje kempingovou výbavu. Více

Sea to summit Frontier Long Spoon a Long Spork představují vynikající volbu pro každého milovníka kempingu díky své lehkosti a multifunkčnosti. Tyto nástroje nejen usnadňují míchání pokrmů a dokonalé vyčištění lyofilizovaných sáčků od posledních kousků jídla, ale také se hodí pro servírování sorbetu nebo jako elegantní doplněk pro stolování v přírodě.

Jejich možnost složení zjednodušuje transport. Kombinace Long Spoon a Long Spork s přídavným adaptérem rozšiřuje možnosti užití - od podávání salátů, přes nabírání těstovin, až po manipulaci s pokrmy na grilu. Vyrobené z odolného leteckého hliníku s tvrdou eloxovanou povrchovou úpravou, tyto nástroje nabízejí lehkost a pevnost. Jejich pravá výjimečnost tkví v promyšleném designu, který zdokonaluje každou kempingovou výbavu.

Parametry
Hmotnost 32 g
Materiál Eloxovaný hliník