Sea to summit Frontier Ultralight skládací hrnec 2,2 L

Novinka Lightweight
91 korun do věrnostního systému pro další nákup

Cena
1 829 Kč

Výrobce
Sea to summit

Kód produktu
7791

Ihned k odeslání - Zboží objednané do 11 hodin odesíláme ještě ten den. Doručení běžně bývá do druhého dne.
ks

Sea to Summit přináší inovativní skládací táborový hrnec Frontier Pouring Pot o objemu 2,2 l. Vyrobený z vysoce kvalitního silikonu dle EU norem, umožňuje snadné balení díky skládací funkci. Jeho dno z eloxované hliníkové slitiny zajišťuje efektivní rozložení tepla, zatímco víko s LidKeep systémem usnadňuje manipulaci a Click-Safe rukojeť zajistí bezpečnou přepravu. Více

Sea to Summit posouvá hranice inovací ve skládacím táborovém nádobí a přináší novou úroveň kvality. Jejich hrnec Frontier Pouring Pot o objemu 2,2 l, vybavený bočními stěnami z vysoce kvalitního silikononu dle potravinářských norem EU, nabízí unikátní možnost skládání pro snadnější balení a rozkládání při přípravě lahodných pokrmů v přírodě.

Jeho dno z tvrdě eloxované hliníkové slitiny zajišťuje rychlé a rovnoměrné rozložení tepla, zatímco víko ze slitiny je vybaveno inovativním systémem LidKeep, umožňujícím připevnění víka k hrnci a tudíž osvobození jedné ruky. Tento problém s manipulací s horkým a čistým víkem je tak elegantně vyřešen. Bezpečné uchopení hrnce zajišťuje nerezová rukojeť Click-Safe, která se při balení otáčí, čímž zabezpečuje víko a veškeré vložené nádobí bezpečně uložené ve vašem batohu.

  • Hrnce Frontier používají na dno tvrdě eloxovanou slitinu, která nabízí odolnost a všestrannost pro ultralight dobrodružství.
  • Keramický povlak vysoce odolný proti oděru poskytuje nepřilnavý povrch.
  • Odnímatelná rukojeť Click-Safe lze bezpečně uzamknout na místě při použití.
  • Při přepravě se rukojť otočí do středu hrnce a zabezpečí držátkem na víku. Vše kompaktní, rychlé a snadné.
Parametry
Hmotnost 297 g
Objem 2,2 l
Materiál hrnce Eloxovaná slitina, Silikon