Sea to summit Frontier Ultralight Skládací kotlík 1,1 L

Novinka Lightweight
65 korun do věrnostního systému pro další nákup

Cena
1 319 Kč

Výrobce
Sea to summit

Kód produktu
7788

Ihned k odeslání - Zboží objednané do 11 hodin odesíláme ještě ten den. Doručení běžně bývá do druhého dne.
ks

Kompaktní a lehká skládací konvice 1,1 l, ideální na cesty, pro horké nápoje nebo polévku i ve chladu nebo při omezeném prostoru. Model Frontier z potravinářského silikonu a eloxovaného hliníku pro efektivní ohřev s dvěma nylonovými držadly pro bezpečné nalévání a širokým okrajem pro vaření. Nezbytný kus vybavení na každou expedici. Více

Perfektně kompaktní a lehká skládací konvice s objemem 1,1 litru je ideálním společníkem na cesty, umožňující si užít horký čaj, kávu nebo polévku i v chladném počasí nebo když je prostor omezen.

Model Sea to summit Frontier, vyrobený z bezpečného potravinářského silikonu a doplněný o dno z odolného eloxovaného hliníku pro efektivní přenos tepla, zaručuje rychlé a rovnoměrné ohřívání obsahu. Dvě pevná nylonová držadla zajistí pohodlné a bezpečné nalévání, zatímco široký okraj konvice rozšiřuje její využití i jako varný hrnec. Tento univerzální kousek vybavení se stane nezbytností na každé vaší expedici.

Výroba kompletní sady je bez použití BPA s použitím potravinářského, tepelně odolného a flexibilního silikonu.

  • Hrnce Frontier používají na dno tvrdě eloxovanou slitinu, která nabízí odolnost a všestrannost pro ultralight dobrodružství.
  • Keramický povlak vysoce odolný proti oděru poskytuje nepřilnavý povrch.

Parametry
Hmotnost 196 g
Objem 1,1 l
Materiál hrnce Eloxovaná slitina, Silikon