Micropur Katadyn Dezinfekce vody 4x25 (100 tablet)

MICROPUR dezinfekce vody 1
MICROPUR dezinfekce vody 1
38 korun do věrnostního systému pro další nákup

Produkt je aktuálně vyprodaný
Zajímá vás k zboží naskladníme? Kontaktujte nás v přes rychlý kontakt v patičce stránky.
Dostupnost
Produkt je aktuálně vyprodaný Zajímá vás k zboží naskladníme? Kontaktujte nás v přes rychlý kontakt v patičce stránky.

Výrobce
Katadyn

Kód produktu
1815

Chystáte se na rodinnou dovolenou, obchodní cestu, nebo jakékoli venkovní dobrodružství? Tento přípravek MICROPUR Forte MF 1T na dezinfekci vody je vhodný i do exotických destinací včetně profesionálních destinací. Speciálně se hodí při cestování do zaostalejších oblastí s nerozvinutým hospodářstvím a do zemí subtropického a tropického pásma. Je nicméně vhodný i pro kempink a letní tábory v České republice.

  • Dávkování: 1 tbl na 1 l vody
  • Balení: 100 tbl ve 4 blistrech po 25 tbl
  • Životnost: 5 let pro dezinfekci vody, 10 let pro konzervaci vyčištěné vody
  • do 30 minut zbaví vodu přítomnosti bakterií a virů

MICROPUR Forte MF 1T je rychlá a účinná dezinfekce vody ve formě minitablet. Jedná se o unikátní kombinovaný přípravek využívající technologii aktivního chlóru a stříbrných iontů. V důsledku vysokého dezinfekčního účinku zbaví vodu do 30 minut bakterií a virů a současně vydezinfikovanou vodu zakonzervuje až na dobu 6 měsíců. Za 120 minut dokáže eliminovat velmi odolné prvoky jako např. Lamblie (Giardia Intestinalis).

Přípravek je určen pro dezinfekci vizuálně čiré vody, v případě zákalu je nutno předem provést mechanickou filtraci, např. některým z filtrů KATADYN.

Použití přípravku MICROPUR Forte MF 1T je velice snadné - stačí pouze vhodit adekvátní počet minitablet (1 tbl na 1 l vody) do sklenice, lahve, kanystru či zásobníku s vodou určenou ke konzumaci, nechat rozpustit a působit po dobu 30 minut (resp. dvou hodin). S použitím přípravku nejsou spojena žádná zdravotní rizika a takto připravenou vodu lze použít ke konzumaci, mytí nádobí nebo také k osobní hygieně.

Přípravek MICROPUR Forte MF 1T vodu zbavuje jak choroboplodných zárodků, tak i řas a zápachu. Eliminuje riziko infekcí z vody pocházející ze špatně udržovaných studní, veřejných vodovodních sítí (hotely a ubytovací zařízení) nebo z přírodních zdrojů, jako jsou prameny, horské potoky, řeky apod. 

Přípravek splňuje veškeré náležitosti stanovené vyhláškou č. 409/2005 Sb., o hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s vodou, a požadavky zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví. Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo k 1. červnu 2009 povolení k uvedení přípravku MICROPUR Forte MF 1T na český trh. Před použitím si vždy přečtěte informace obsažené v příbalovém letáčku.