Energetický nápoj Nocco BCAA

nocco 2

Nocco BCAA je nápoj s obsahem několika účinných látek – BCAA, zeleným čajem s EGCG, kofeinem, vitamíny a L-karnitinem.

BCAA to jsou rozvětvené esenciální aminokyseliny. Aminokyseliny jsou stavební prvky bílkovin. Některé z nich si naše tělo vyprodukuje samo, jiné musíme doplňovat prostřednictvím doplňků výživy. BCAA jsou základní aminokyseliny primárně určené pro podporu regenerace.  

Zelený čaj s EGCG je jedním ze spalovačů tuků s termogenním efektem. Termogenní efekt má např. pohyb především aerobní. Díky pohybu svalů dochází ke zvýšení teploty spalováním kalorií z tuků.  Zelený čaj má také správné antioxidační účinky. Antioxidanty přispívají ke správné funkci našeho organismu a předchází předčasnému stárnutí pokožky. Aby svou funkci plnily, musíme jich mít dostatek.

Kofein je výborný na zvýšení bdělosti, podporuje sportovní výkon. Také snižuje bolest a pálení svalů a tím pádem vydržíme déle cvičit.

Nocco také obsahuje 6 druhů vitamínů a vybrané příchutě jako Tropic, Jablko a Miami jahoda, obsahují L-karnitin, který je využíván jako zdroj energie a spalovač tuků.

Nápoj neobsahuje cukr a přesto má sladkou osvěžující chuť.

Máme i bezkofeinovou verzi a to je nápoj s příchutí Jablka, který je vhodný užívat po tréninku.

Kofeinové verze s příchutí Miami jahoda a Tropic je vhodné užívat před tréninkem, nebo během něj.

Nocco BCAA:

  • Bez cukru
  • 6 druhů vitamínů
  • Sycená i nesycená varianta
  • Vybrané příchutě obsahují L-karnitin
  • Funkční nápoj s BCAA, kofeinem a zeleným čajem

Nakoupit můžete zde:

1611209006

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení