Jak vybrat spacák?

FLAME-FMII-DOWN-SLEEPING-BAG-V2

Chystáte se na výběr spacího pytle? Neudělejte chybu a zaměřte se na kvalitu, která vám poskytne komfort v přírodě, ale i různých teplotních výkyvech.

Spacáky, které si zamilujete

Trh nabízí poměrně velkou nabídku spacáků a otázkou je, co od nich očekáváte. Pokud se zaměříte pouze na cenovou relaci, tak můžete litovat, protože ta by rozhodně neměla být prioritní. Možná je dobré si odpovědět na základní otázky, než provést neuvážený nákup.

 1. Pro koho má být spacák určený?
  V současné době lze totiž zakoupit spací pytle přesně na míru podle potřeb pro muže, ženy nebo i děti, což je naprosto ideální pro uživatele.
 2. Do jakých podmínek ho budete potřebovat?
  Roli zde hraje nejen počasí, ale rovněž prostředí.
 3. Co od svého spacáku předně očekáváte?
  Každý má jiné požadavky a rozhodně mezi ně patří hmotnost, jistý komfort, který bude poskytovat a i případná jeho údržba.
 4. Kolik jste schopni investovat?
  Je třeba k výběru přistupovat skutečně s rozumem. Investice do kvalitního spacáku se vždycky vyplatí. Naplní představy o pohodlném spaní a kvalitou materiálu uspokojí každého uživatele.

Sea to summit má bohaté zkušenosti

Pokud jste ještě neslyšeli o australské značce Sea To Summit, tak jste na správném místě. Její předností je právě zaměření na turistiku, outdoor, horolezectví nebo jen pouhý pobyt v přírodě. U těchto produktů je stěžejní menší zátěž a přitom větší komfort, což již o mnohém vypovídá samo. V bohaté nabídce lze nalézt i poměrně velký výběr spacáků Sea to summit. Jejich výhodou je, že jsou šité přesně podle potřeb pro ženy, které mají specifické nároky na teplotu i pohodlí a rovněž pro muže.

Spacák Sea to summit je skvělý parťák

Překvapí nejen svým komfortem, ale i možnostmi, které nabízí. Na své si tak přijdou jednotlivci, ale rovněž i páry, které se chtějí k sobě tulit. Z jednoho spacáku se totiž během chvíle vytvoří jeden velký, dostatečně prostorný a pohodlný.
Verze šitá pro ženy je velmi zajímavá, jelikož spacák je vyrobený tak, aby odpovídal fyziologii ženy. Jeho tvar je specifický v tom, že v ramenech bude užší, od boku po kolena zase rozšířený. A to nemluvě o tom, že do prostoru, kde jsou nohy, je přidána izolace THERMOLITE®, která zaručí, že nožky budou vždy v teple. Ale rovněž se zde nabízí možnost, když už je tepla dost, tak otevřít ventilaci, kterou jistí kvalitní zipový uzávěr.

Spacák

Další přínosné bonusy:

 • ultralehký nylonový materiál
 • maximální prodyšnost
 • vodoodpudivost
 • kvalitní podšívka
 • jedinečná hřejivost
 • výplň je tvořena evropským husím peřím, nebo kachním s technologií Ultra-Dry Down od +650 do +850, je antibakteriální a antimikrobiální
 • spacáky Sea to summit potěší také uživatele, kteří dají přednost syntetické verzi, která je rovněž svým komfortem nezklame
 • kvalitní boční dvoucestné YKK zipy, které se nezasekávají, jelikož jsou opatřeny systémem pro pohodlné rozepínání a zapínání

Nejsou to jediné výhodné benefity. Uživatele dále překvapí ultra-Sil kompresní obal, který pomůže regulovat objem spacího pytle z 3,3 na 2,9 litru a častokrát i méně. Také je zajímavý prostor vnitřní kapsy v části kapuce, kam si lze bezpečně uložit veškeré cennosti.

Spacáky Sea to summit jsou jedničkou na trhu

Předně naplňují evropský standard pro spací pytle, který nabízí několik úrovní teploty a samozřejmě vše potřebné pro kvalitní spánek jak pro muže, tak ženy. Také si lze vybrat mezi různými verzemi a bohatou škálou barev.

Poskytne víc, než si jen dokážete představit

 • Pohodlí, které spočívá, že budete odpočívat nebo spát v uvolněné poloze, což zajistí kvalitní spánek. Pokud vaší prioritou je cestování do hor, je třeba vybrat odpovídající verzi, která bude určena pro nejchladnější teplotu.
 • Již nikdy nepocítíte zimu od nohou, což bývá nejčastější důvod, proč se v noci budíte a nemůžete se tak plnohodnotně vyspat. Zde se o příjemnou teplotu postará přidaná izolace.
 • Spacák, který potěší každou ženu. Předně ženské pohlaví je náchylnější k nastydnutí, ovšem se spacákem Sea to summit si každá žena může užít dokonalý komfort v kterémkoliv chladném počasí.

FLAME-FMIV-DOWN-SLEEPING-BAG